• Logowanie do konta
 • Zobacz demo
 • Bezpieczeństwo
 • kontakt z nami: 25 755 31 14 bs.adamow@pro.onet.pl

  Aktualności

   

  W związku z działaniami wojennymi na Ukrainie prosimy o zapoznanie sie z poniższymi informocjami.

  Dbaj o bezpieczeństwo swoich pieniędzy

  Zapeniamy, że pieniądze, które są na kontach w naszym Banku są bezpieczne.

  Sytuacja jest na bieżąco monitorowana przez sztaby koordynujące cyberbezpieczeństwo oraz ciągłość pracy naszego Banku.

  Dodatkowo przypominamy, że wszystkie depozyty w Polsce do kwoty 100tyś. euro są objęte stuprocentową Bankowego Fuduszu Gwarancyjnego.

  Uważaj  na oszustów

  Miejmy świadomość, że obecna sytuacja geopolityczna to czas zwiększonej aktywności cyberoszustów. Pamiętaj, żeby zachować czujność i stosować się do zasad bezpieczeństwa, zarówno podczas korzytania z bankowości elektronicznej, jak i wykonywania zakupów w internecie.

  • Nie podawaj nikomu swoich danych do bankowości internetowej, nawet jeśli osoba, z którą rozmawiasz przedstawia się jako pracownik banku.
  • Nie klikaj w linki w SMS-ach i mailach informujących o rzekomych niedopłatach za rachunki, przesyłki kurierskie czy podatki.
  • Zrozwagą i należytą ostrożnością podchodz do informacji rozprzestrzenianych przez media społecznościowe. Zanim w coś uwierzysz, sprawdż, czy żródło informacji jest wiarygodne.

  Wypłaty gotówki

  Apelujemy o racjonalne zachowanie.Pracownicy Banku, a szczególnie słuzby odpowiedzialne za cyberbezpieczeństwo, na bieżąco monitorują sytuację. Twoje pieniądze są w naszym Banku bezpieczne i cały czas możesz płacić bezgotówkowo, np. za pomoca karty,BLIKA  lub internetu. Zaopatrzenie naszych oddziałów i bankomatów w gotówkę na bieżąco koordynujemy z Narodowym Bankiem Polskim.

  Zapraszamy do zapoznania sie z komunikatem https://www.nbp.pl/home.aspx?f=/aktualnosci/wiadomosci_2022/25022022.html w sprawie dostepności gotówki.

   

  Zarząd Banku

  Nowa bankowość mobilna

  NASZ BANK- to aplikacja mobilna systemu bankowości elektronicznej Banku Spółdzielczego w Adamowie.

  Aplikacja ta umożliwia Państwu korzystanie z usług Banku na urządzeniach mobilnych w swobodny i bezpieczny sposób, dostęp do finansów bez względu na czas i miejsce.

   

   

   

  Płać za zakupy zegarkiem......

   

  GARMIN PAY

  Dzięki zegarkom z płatnościami mobilnymi Garmin Pay dokonasz szybkich, bezpiecznych i wygodnych transakcji zbliżeniowych.

  KREDYT EKOLOGICZNY

  Płać wygodniej, szybciej, bezpiecznie

  Płacąc za pomocą Apple Pay poprzez iPhone’a, Apple Watch, iPada lub Maca*, korzystasz ze wszystkich zalet karty płatniczej naszego banku.

  mojeID - Profil Zaufany

   

  mojeID już w naszym Banku!

  mojeID - bezpieczne narzędzie potwierdzania tożsamości online jest już dostępne w Bankach Spółdzielczych Grupy BPS.

  Wszystkich naszych Klientów, których sytuacja finansowa pogorszyła się w związku z epidemią koronawirusa zapraszamy do odwiedzenia serwisu zawierającego informacje o działaniach pomocowych. W jednym miejscu znajdą Państwo materiały informacyjne dotyczące wsparcia dla Klientów indywidualnych i instytucjonalnych oferowanych przez Banki Spółdzielcze z Grupy BPS oraz instytucje państwowe i inne organizacje.

  Serwis dostępny jest pod adresem:

  www.grupabps.pl/wsparcie-dla-klientow

  Strona obejmuje 4 działy:

  • Wsparcie dla Klientów Banków Spółdzielczych – informacje o zakresie działań pomocowych, z jakich może skorzystać Klient indywidualny i instytucjonalny posiadający kredyt w Banku Spółdzielczym z Grupy BPS
  • Wybrane aspekty Tarczy Antykryzysowej oraz Tarczy Finansowej PFR – informacje o zakresie wsparcia przedsiębiorców udzielonego przez instytucje państwowe wraz z opisem wstępnym do każdego z obszarów
  • Przydatne linki – wskazanie na strony internetowe wraz z linkami do tych stron, zawierające istotne informacje o programach pomocowych
  • Szkolenia –  informacje o webinariach i innych dostępnych formach edukacji, pozwalających zdobyć wiedzę w tematyce pomocowej.

   

  Serwis jest na bieżąco aktualizowany i uzupełniany. Wierzymy, że będzie dla Państwa ułatwieniem w wyszukiwaniu informacji o działaniach pomocowych.

   

  Kalkulator subwencji w ramach Tarczy Finansowej PFR

   

  Uwaga na wyłudzenia „na koronawirusa”

  Obecnie obowiązujący stan zagrożenia epidemicznego wykorzystują oszuści. To dla nich okazja do wyłudzenia loginów i haseł do bankowości za pomocą fałszywych stron płatności.

  Jak działają oszuści?

   

  • Używają komunikatów i fałszywych informacji związanych z epidemią koronawirusa. Podszywają się pod instytucje zaufania publicznego takie jak banki, urzędy państwowe, centralne oraz lokalne.

  KOMUNIKAT ZARZĄDU BANKU SPÓŁDZIELCZEGO W ADAMOWIE

   
   
  Szanowni Państwo, 
  Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów oraz Pracowników, zwracamy się z prośbą do Państwa o ograniczanie wizyt w Oddziałach naszego Banku do niezbędnego minimum. 
  Nasza prośba podyktowana jest troską o zdrowie nas wszystkich, w kontekście rozprzestrzeniania się w Polsce koronawirusa i co z tego wynika, koniecznością ograniczenia przebywania w miejscach publicznych i większych skupiskach ludzkich. 
   
  W zastępstwie osobistych wizyt w Oddziale, zalecamy korzystanie z innych, dostępnych w naszym Banku kanałów kontaktu z pracownikami:
  1) telefonicznego, pod numerami telefonów:
      • 25 755 31 72 – Centrala w Adamowie
      • 25 798 81 16 – Oddział w Łukowie
      • 25 631 70 21 – Oddział w Siedlcach
      • 81 865 00 86 – Oddział w Dęblinie
      • 25 755 62 14 – Punkt Kasowy w Woli Gułowskiej
      • 25 755 41 53 – Punkt Kasowy w Wojcieszkowie
  2) mailowego, pod adresem: 
      • bs.adamow@pro.onet.pl
   
  Ponadto rekomendujemy:
  • realizowanie płatności bez użycia gotówki np. za pomocą karty, poprzez bankowość elektroniczną.
  • wykonywanie przelewów oraz innych operacji bankowych w domu z użyciem konta on-line. 
  Jednocześnie informujemy, że na bieżąco śledzimy wszelkie komunikaty dotyczące  koronawirusa wydawane przez organy administracji państwowej i służby sanitarne. Naszym celem jest zapewnienie obsługi wszystkim Klientom, mimo niedogodności, z którymi mamy obecnie do czynienia.  
  Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o zastosowanie się do powyższych rekomendacji.

   

  Informacje dla dostawców usług (TPP)

  Jeśli jesteś certyfikowanym zewnętrznym dostawcą usług (TPP) lub złożyłeś wniosek w KNF o wydanie zezwolenia na świadczenie usług wynikających z dyrektywy PSD2 (AIS, PIS lub CAF), przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny interfejs dostępowy (API). Wszystkie niezbędne informacje, dokumentacja API oraz środowisko testowe znajdują się na naszym portalu dla dewelopera.

  Raport dostępności API PSD2 i bankowości internetowej za okres 14.09.2019 r. - 13.12.2019 r.:

  API PSD2 Bankowość internetowa

  Dostępność
  (%)

  Niedostępność
  (%)

  Dostępność
  (%)

  Niedostępność
  (%)

  99,91 0,09 97,15 2,85

   

  Raport dostępności API PSD2 i bankowości internetowej za okres 14.12.2019 r. - 13.03.2020 r.:

  API PSD2 Bankowość internetowa

  Dostępność
  (%)

  Niedostępność
  (%)

  Dostępność
  (%)

  Niedostępność
  (%)

  100,00 0,00 97,05 2,95

   

  Google Pay to szybki i prosty sposób płacenia telefonem z systemem Android i funkcją NFC. Aplikacja ta bezpiecznie przechowuje Twoje dane i umożliwia płacenie za pomocą telefonu w sklepach stacjonarnych posiadających terminale płatnicze akceptujące płatności zbliżeniowe oraz w aplikacjach i na stronach internetowych wspierających płatności Google Pay.

  Split Payment (Mechanizm Podzielonej Płatności)

   

   

   

   

   

   

   

  Uprzejmie informujemy, że zgodnie z Ustawą z dnia 15 grudnia 2017 r. o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz niektórych innych      ustaw (Dz. U. z 2018 r. poz. 62), Bank Spółdzielczy w Adamowie dla każdego Klienta posiadającego rachunek rozliczeniowy w PLN otworzył rachunek VAT.

  Zgodnie z w/w Ustawą, otwarcie i prowadzenie rachunku VAT nie wymaga podpisania odrębnej umowy lub Aneksu do umowy. Ponadto informujemy, że z tytułu otwarcia i prowadzenia rachunku VAT, Bank nie pobiera żadnych dodatkowych prowizji.

  Jednocześnie informujemy, że dodatkowo numer NRB otwartego rachunku VAT oraz zasady i terminy informowania Klienta o saldzie rachunku VAT są dostępne w placówkach Banku.

  RODO - Lepsza ochrona Twoich danych osobowych

  25 maja 2018 roku mają zastosowanie przepisy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Najważniejszym celem RODO jest wzmocnienie ochrony danych osobowych osób fizycznych, które są gromadzone i przetwarzane przez firmy oraz instytucje prowadzące działalność na terenie Unii Europejskiej.

    

   

   JPK  VAT dla Mikroprzedisębiorców

  Bank Spółdzielczy w Adamowie sponsorem  strojów LKS ”Sokół”

  LKS ”Sokół”  podczas  inauguracji rozgrywek IV ligi piłki nożnej Lubelskiego Związku Piłki Nożnej w Lublinie wystąpił  w nowych strojach ufundowanych przez Bank Spółdzielczy w Adamowie. Koszulki mają nadrukowane logo Banku Spółdzielczego w Adamowie oraz logo klubowe. To nie pierwsza taka inicjatywa Banku Spółdzielczego w Adamowie . Bank angażuje się w działalność społeczną lokalnego środowiska uczestnicząc w imprezach sportowych, kulturalnych i oświatowych. Mamy nadzieję , że koszulki przyniosą wiele sukcesów sportowych drużynie.

  KREDYT  SZYBKA INWESTYCJA AGRO OFEROWANY W FORMIE KREDYTU FABRYCZNEGO URSUS

  Finansowanie nakładów inwestycyjnych związanych ze stworzeniem nowego lub powiększeniem istniejącego majątku trwałego Klienta, tj. zakup:

  1. ciągników rolniczych;
  2. przyczep rolniczych;
  3. maszyn i urządzeń;
  4. innych rzeczowych środków przeznaczonych do prowadzenia działalności rolniczej/gospodarczej.

  Przedmiotem kredytowania mogą być wyłącznie produkty wytwarzane  przez firmę URSUS S.A.

   

  Talentowisko

  TalentowiSKO – nowy Program dla SKO  - talenty dodajemy, mnożymy, potęgujemy

   

  TalentowiSKO – to Program edukacyjny rozwijający dotychczasowe działanie Szkolnych Kas Oszczędności (SKO). Właściwa edukacja finansowa jest podstawą rozwoju każdego człowieka, dlatego dobre nawyki w tym zakresie powinny być kształtowane już od najmłodszych lat. Celem jest wypracowanie wśród uczniów umiejętności systematycznego oszczędzania i gospodarowania pieniędzmi.

   

  Wejdź na www.TalentowiSKO.pl i dowiedz się więcej!

   

  WEŹ WYGODNY KREDYT NA SZCZĘŚCIE !

  Skorzystaj z atrakcyjnej oferty Banku Spółdzielczego w Adamowie i zrealizuj swoje marzenia !!!

  Konto bankowe 500+

  Konto walutowe

  Kod SWIFT

  To 8 znakowy kod używany do transakcji międzynarodowych np. przelewów za granice, lub z zagranicy. Poza granicami Polski określany jest jako kod BIC.

  Kod SWIFT dla klientów Banku Spółdzielczego w Adamowie to: POLUPLPR

  Do prawidłowego przesłania pieniędzy powinni Państwo użyć swój IBAN, czyli numer swojego konta poprzedzony kodem kraju PL, a następnie wpisać kod SWIFT, czyli:

  PL numer Państwa konta(26 znaków bez spacji)POLUPLPR

  Newsletter

  zapisz się
  Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach oraz innych produktach Banku, wpisz powyżej swój adres e-mail
  Zamknij x
  W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, dzięki czemu dostosowuje się ona do Państwa indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej informacji znajduje się w naszej Polityce cookies.